Šiluvoje vyko parengiamojo kurso rekolekcijos

2019-05-28 || Laura Malinauskienė
20190526 002 2

Gegužės 24-26 d. Šiluvos Šv. Jono Pauliaus II namuose vyko Kauno arkivyskupijos Nuolatinių diakonų ugdymo centro rekolekcijų savaitgalis, kuriame dalyvavo besirengiantieji nuolatiniam diakonatui vyrai su savo žmonomis.

Savaitgalis buvo skirtas apmąstyti savo diakoniško pašaukimo tikrumą, paklausti savęs, kur yra man Dievo skirta gyvenimo ir tarnystės misija.

Rekolekcijas vedė ir savo 19 metų tarnystės patirtimi dalijosi svečiai, atvykę iš Toronto lietuvių Prisikėlimo parapijos (Kanada), diakonas dr. Kazimieras ir Angelė Ambrozaičiai.

Diakonas Kazimieras rekolekcijų metu kvietė atverti savo mintis ir ypač širdis Šventajai Dvasiai klausiant, ko Ji nori iš manęs, ar mano pašaukimas tikras, ar ne, bei nuoširdžiai paklausti savęs, o ko aš pats noriu? Šioje apsisprendimo kelionėje diakonas Kazimieras su žmona Angele bei kitais komandos nariais lydėjo savo malda, padrąsinimais, pasidalyta patirtimi ir įžvalgomis padedant suprasti ir pasirinkti Dievo skirtą teisingą gyvenimo kelią. 

Todėl, pavesdami Švenčiausiajai Mergelei Marijai savo pašaukimą ir prašydami Šventosios Dvasios pagalbos priimti teisingą sprendimą, dėkojame visiems, padėjusiems mums keliauti šiuo ieškojimo keliu ir meldžiamės, prašydami Jums Dievo malonių.

< atgal į sąrašą